Günlük Hayattaki En Kötü Kâbuslardan Biri Tuvaletin Tıkanması

Tuvaletler konutlar için de işyerleri için de en önemli ihtiyaç alanları arasındadır. Ertelenmesi mümkün olmayan ihtiyaçların karşılandığı bu alanlarda bir tıkanıklık olması ise adeta bir kâbus niteliğindedir. Özellikle kullanıcı sayısının fazla olduğu alanlarda bu durum daha da içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Tuvalet açma işlemi gerçekleştirilmediği takdirde bireylerin ihtiyaçlarının karşılanamaması yanında oluşan kötü koku oldukça rahatsız edicidir. Buna ek olarak tıkalı bir tuvalet mikropların daha fazla birikebileceği ve üremesinin hızlanacağı sağlıksız ortamlar oluşturmaktadır. Tuvalet tıkanıklıkları ile ilgili her türlü sorununuzda firmamızın desteğinden yararlanabilirsiniz.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Tuvalet Açma
Tuvalet Açma

Tuvalet Pimaşlarının Açılmasında Robot Teknolojisi

Tuvalet açma ihtiyacı tuvalette bulunan pimaşların tıkanmasından kaynaklandığında firmamız tarafından kullanılan yöntemlerden biri robot teknolojisidir. Tuvaletinizin tıkanması sebebiyle firmamızdan destek almak istediğinizde elemanlarımız en kısa sürede adresinize yönlendirilmektedir. Firma görevlilerimiz tarafından yapılacak ilk uygulama tıkanıklığın sebebi ve başlangıç noktasının tespitine yöneliktir. Akıllı görüntüleme sistemlerinin kullanıldığı bu işlemde tıkanıklık kaynağı ile ilgili tespit tam olarak yapılabildiğinden tesisatınıza herhangi bir zarar verilmeden, kırma zorunluluğuna başvurulmadan robot teknolojisi ile kolayca durum tespiti yapılabilmektedir. Bu yöntem aynı zamanda gerekli temizleme işlemlerinin gerçekleştirilme ve sorunun ortadan kaldırılma süresini kısaltan bir yöntemdir. Tıkalı pimaşın dışarıya ya da tıkanıklığa en yakın noktasından giren cihaz tıkanıklık kaynağını parçalayıp tazyikli su ile ana gidere aktarma şeklinde çalışmaktadır. Bu yöntem tesisata zarar vermeden pimaşları temizleyen bir yöntemdir.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Tuvalet Açma da Kalite ve Güven

Tuvalet açma işlemleri farklı şekilde yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin bir kısmı tesisata zarar verilmesine ya da özenli bir şekilde yaptırdığınız yer döşemelerinin kırılmasına yol açmaktadır. Bu nedenle tuvaletlerinizde meydana gelen tıkanıklıklardan kurtulmak için modern yöntemlerle hizmet veren güvenilir bir firma seçilmesinde yarar bulunmaktadır. Firmamız tarafından tıkanıklık açma işleminde robot teknolojisinden yararlanıldığından gerek durum tespitinde gerekse sorunun giderilmesinde tesisatınıza zarar verilmeden çalışılarak kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde sorunun çözümüne kısa sürede ulaşılabilmektedir. Firmamız günün her saati hizmet ihtiyacınıza cevap verecek şekilde faaliyet göstermektedir.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen
Tuvalet Açma
Puan
51star1star1star1star1star

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir