Tıkanmış Lavabo İçin Modern Çözümler

Yaşam alanı olan evlerimizde birçok lavabo bulunmaktadır. Özellikle banyo tuvalet ve mutfak alanında yer almakta olan lavabolar çeşitli kullanım hataları veya tesisat ve malzeme kalitesinden dolayı zaman içerisinde tıkanabilmektedir. Tesisatlar tıkandığında mutlaka kaliteli cihazlarla müdahale edilmelidir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız tıkanmış lavabo giderlerini açabilmek için en modern uygulamaları devreye sokabilmektedir. Böylece ekstra bir şekilde duvarların kırılması fayansların kaldırılması gibi durumlarla karşılaşmadan kısa bir süre içerisinde tıkanmış olan lavabolarınız kalıcı bir şekilde açılarak size tekrar kullanım olanağı sunulmaktadır.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Tıkanmış Lavabo
Tıkanmış Lavabo

Tıkanmış Lavabo Nasıl Açılmaktadır?

Genellikle lavabolar kullanım hatası sebebiyle tıkanmaktadır. Bunların en başında özellikle mutfak kısmında tabakların lavaboda yıkanması sırasında oluşan atıkların gider borularında birikmesi gelmektedir. Ayrıca mutfak levyelerinde dökülen yağlar zaman içerisinde borunun özellikle bükümlü olan kısımlarında balçıklaşma ortaya çıkartmaktadır. Buna ek olarak inşaatın yapım aşamasında da boruların içerisine İnşaat kalıntılarının karışması ve dökülmesi yine en büyük tıkanma sebepleri arasında yer almaktadır. Boruların kalınlığının ve çapının kullanılacak olan alana göre yetersiz olduğu durumlarda da tıkanıklık kaçınılmaz bir sondur. Ayrıca kullanılmakta olan suyun aşırı kireçli olması da özellikle dar çaplı olan borularda zaman içerisinde tıkanma meydana getirmektedir. Bütün bu durumlarda firmamız kaliteli bir şekilde müdahale ederek tıkanmış lavabo giderlerini açmaktadır. Bu noktada kurumumuz modern cihazları devreye sokmaktadır. Lavabo açma makineleri devreye girerek kalıcı bir şekilde tıkanıklık giderilmektedir.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Tıkanmış Lavabo Amatörce Açılabilir Mi?

Evlerde en sık yaşanan sorunlardan birisi olan tıkanmış lavabo bazı küçük müdahalelerde açılabilmektedir. Ancak belirli bir süre için açılmış olan lavabo tekrar tıkanacaktır. Çünkü sorunun kaynağına inilmediği için tıkanıklık kalıcı olarak ortadan kaldırılamaz. Eğer evdeki tüm lavabolarınızın uzun süreli bir şekilde kullanıma açık olmasını istiyorsanız firmamızın sunmuş olduğu kaliteli gider açma makinelerine başvurmak gerekmektedir. Böylelikle sorun tam olarak tespit edildiğinden dolayı tekrar lavabolar tıkanmadan uzun bir süre kullanım olanağı bulabileceksiniz. Üstelik bu modern lavabo açma uygulamalarının tamamı kurumumuz tarafından son derece uygun fiyatlarla size sunulmaktadır.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen
Tıkanmış Lavabo
Puan
51star1star1star1star1star

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir