Profesyonel Ekipmanlarımız İle Lavabo Açma Hizmetimiz

Lavabolar, ev halkı tarafından en çık kullanılan alanların başında gelmektedir. Hemen hemen her türlü yıkama işlemlerimiz lavabolar üzerinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle mutfak lavaboları gün içerisinde oldukça büyük bir sıklık ile kullanılan bölümlerdendir. Mutfak lavabolarında bulaşık, meyve gibi birçok farklı bileşenin yıkanması neticesinde istenmeyen tıkanıklık problemleri meydana gelebilmektedir. Mutfak lavabosunun tıkanması istenmeyen birçok kötü kokuya sebep olabileceği gibi tıkanıklık neticesinde lavabo giderlerinde biriken pis suyun mutfağın içerisine akması gibi istenmeyen durumlarda meydana gelebilmektedir. Tüm bu durumların önüne geçebilmek için lavabonuz tıkandığı takdirde firmamız tarafından tamamen profesyonel ekipmanlar ve uzman tesisatçılar ile gerçekleştirilen lavabo açma hizmetimizden faydalanmanız probleminizin çözümü için yeterli olacaktır.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Lavabo Açma
Lavabo Açma

Lavabo Açma Hizmetimiz Sayesinde İstenmeyen Kokulardan Kurtulun

Mutfak lavaboları oldukça yoğun bir tempo ile kullanıldıkları için zaman içerisinde lavabolarda istenmeyen birçok olumsuz durum meydana gelebilmektedir. Meydana gelebilecek olumsuz durumların başında lavaboların tıkanması sorunu gelmektedir. Lavabo giderlerinin tıkanması durumunda pis su sürekli olarak giderler içerisinde birikecektir. Pis su yanında biriken artıklar gibi istenmeyen maddeler de birikeceği için bir süre sonra giderlerden oldukça yoğun bir şekilde pis bir koku ev içerisine yayılmaya başlayacaktır. Lavabo açma tadilatımız sayesinde lavabo giderinizde mevcut olan tıkanıklık sorunu en kısa süre içerisinde çözümlenecek ve mutfağınızdaki pis kokudan kurtulmuş olacaksınız.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Yanlış Tesisat Yapılması Sonucu Oluşabilecek Lavabo Sorunlarınız İçin Lavabo Açma Hizmetimiz

Lavabo açma hizmetimiz birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Mutfak lavaboları birçok farklı sebepten ötürü tıkanabilmektedir. Mutfak lavabolarının tıkanmasına sebebiyet veren en büyük etkilerin başında ise lavabolar yemek artığı olan yağların direkt olarak dökülmesi gelmektedir. Lavabolara dökülen artık yağlar zaman içerisinde giderde donarak suyun akacağı yer kalmamasına sebebiyet vermekte bu sebep ile de yemek artığı gibi lavabo içerisine dökülen maddeler gider içerisinde sürekli olarak birikmeye başlayacaktır. Lavaboların tıkanmasındaki bir diğer etken ise inşaat halinde yapılan tesisat uygulamalarının yanlışlığıdır. Kullanılan pimaşların kalitesiz bir malzemeden yapılmış olması, yanlış dirsekler kullanılması gibi birçok etkenden dolayı da lavabolarınız zaman içerisinde tıkanma problemli ile karşı karşıya kalabilir.

Su Tesisatçı 7-24 Sizlere Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen
Lavabo Açma
Puan
51star1star1star1star1star

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir