Kaçak su tespiti ustası

Kaçak su tespiti ustası eskiden konutların her tarafını kırarak tespit edilirdi. Günümüzde su kaçağı tespiti, termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile tespit edilmektedir. Su kaçağı bulma işleminde ekipman çok önemlidir fakat ekipmanları doğru şekilde kullanmak ve tecrübe sahibi olmak çok önemlidir. Su kaçağı tespit işlemi yaparken ilk yapılması gereken iş sıcak ve soğuk su tesisatını ayrı ayrı kontrol etmektir. Kontrol sonrasında hangi tesisatta kaçak varsa o tesisatı termal kamerayla tesisat daha titiz bir şekilde kontrol edilerek kaçağın merkezine noktasal tespit yapılır.

7-24 Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58

Cihazla su kaçak tespiti
Cihazla su kaçak tespiti

Kaçak su tespiti yapıldıktan sonra kaçağın oluştuğu noktaya lokal tamir işlemi yaparak gereksiz alanların kırılmasını ve ilave masrafın oluşmasını engelliyoruz. Su kaçağı tamiri, kaçağın oluştuğu noktaya en yakın noktadaki fayans veya seramik kırılmadan çıkarıldıktan sonra gerekli tamir yapılır ve kırılmadan çıkarılan fayans tekrar yerine takılır. Su kaçağı tespit işleminde evlerimizi kendi evimiz gibi görüyor ve personellerimizi, saygılı, titiz ve çözüme odaklı bir şekilde yetiştiriyor, sizlerin en iyi şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Kaçak su tespiti konusunda sizlere 7/24 hizmet vererek günün her saatinde 45 dakikada kaçağa müdahale ediyoruz.

7-24 Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58

Nasıl Çalışıyoruz ?

Şirketimizin yetkililerini aradığınız anda isminize ve adresinize servis kaydı oluşturularak adresinize en yakın personelimiz size yönlendirilir. Servis personelimiz, sizleri arayarak adresinize takriben ulaşacakları zamanı bildirir. Personelimiz adresinize ulaştığında su kaçağının ortalama maliyetini sizlere sunarak sizden başlamak için onay bekleyecektir. Onayınız doğrultusunda tespit, kırma ve onarım işlemine geçilir.
Su kaçağı konutlarda ve iş yerlerinde çok sık rastlanan sorunlardan biridir. Su kaçakları genellikle bina yapılarından dolayı gerçekleşmektedir. Hemen hemen herkesin evlerinde su kaçağı görülmektedir. Eski bina veya yeni bina yapılarında olur diye beklememek ve binanın yapışı sırasında kullanılan malzemeler ile alakalı bir durumdur. Su tesisat kaçağı ev bireylerinin başına her zaman dert olmuş bir sorun olmakla beraber yan veya alt komşularınız ile aranızın bozulmasına sebebiyet vermektedir. İşinde çok iyi olan su tesisat kaçağı bulma mesleğinde profesyonel bir ekipten yardım alınız.

Cihazla su kaçağı tespiti
Cihazla su kaçağı tespiti

7-24 Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58

Cihazla su kaçağı tespiti
Cihazla su kaçağı tespiti
Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazlarla yapılan su kaçağı tespitlerinde banyo, tuvalet, mutfak veya konutunuzun herhangi bir noktasında fazladan kırım döküm işlemi yapılmaz. Tahminden ve acabalardan uzak tamamen somut verilerle su kaçağının merkezine noktasal tespit yapıyoruz böylece parkeler, fayanslar, duvarlar ve zemine gereksiz zarar verilmez. Kaçak su tespiti ustası

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Belirtileri oluşmadıkça su kaçağını anlamak imkansızdır. Onarımı biran önce yapılmazsa yapıyı içten içe çürüten, önlemi alınmadıkça çok daha büyük zarar oluşturan bir tesisat sorunu olabilir. Sıhhi tesisat sektöründeki boşluk nedeniyle uzun bir zaman ehliyetsiz insanlar tarafından yapılan su kaçağı bulma işlemi büyük sıkıntılara sebep oldu. Kaçak su tespiti ustası

Su kaçağı bazen tavanda nem, su damlaması, duvardan su sızıntısı ve sıva kabarıklığı olarak belirti gösterir. Su Kaçağını bulmak için evinizi inşaat alanına çeviren tesisatçılar, artık evinizi kıramayacak ve size ilave masraf çıkaramayacaklar. Konutunuzu yavaş yavaş çürüten, sıvaların kabarıp dökülmesine neden olan su kaçaklarını, banyonuzu kırarak değil, tesisatınızı dinleyerek, görüntüleyerek tespit ediyoruz.

7-24 Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58

Nereden kaynaklandığı bilinmeyen su kaçakları yüksek su faturaları ödemenize neden olur. Duvar ve tavanda su birikmesi, terleme ve kabarıklık olarak beliren su kaçağı sorunu yanında, iç borulardan kaynaklanan su kaçağı arızası bazen dışarıya hiç belirti vermez. İç sıva izolasyonu güçlüyse su kaçakları, binanın iç kısmında ilerler ve sizin görmediğiniz bir yerde açığa çıkar. Tüm vanalarını kapatın ve su saatinizi gözlemleyin. Hala dönüyorsa ve saatte sorun yoksa tesisatta gizli su kaçağı vardır.

7-24 Hizmet Veriyoruz 0537 273 44 58

Değerlendirme
Tarih
İncelenen
Kaçak su tespiti
Puan
51star1star1star1star1star