web creation software

ARIZA ÇÖZÜM MERKEZİ

Yapılardaki su tesisatı ile alakalı tüm arızaların tepiti ve onarımı için çalışıyoruz. Gelişmiş cihazlar ve tecrübeli personellerimiz 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Gider Açma

Gider Açma İşlemleri
Ev ve işyerlerinde kirli ve temiz su tesisatı için farklı sorunlar yaşanabilmektedir. Özellikle pis su tesisatı içerisinde sürekli olarak sorunlar görülebilmektedir. Farklı sebepler ile bu pis su tesisatı yani giderler tıkanabilmektedir. Mutfaklarda yağlar ve benzeri kirler, banyolarda saç ya da benzeri sorunlar giderleri tıkayabilmektedir. Tıkanmış olan giderlerin sorunsuz olarak tekrar kullanılabilmesi için açılması gerekmektedir. Gider açma işlemi pek çok kişi tarafından ev ya da iş yeri ortamında bazı madde ya da malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Ancak bu su tesisatına zarar verebilecek sonuçlar doğurabilecektir. Bu sebeple de gider açma hizmeti alınması gerekmektedir.

Tıkalı Gider Sorunları
Gider açma hizmeti, pis su tesisatı bulunan tüm alanlarda uygulanabilmektedir. Evler, iş yerleri, fabrikalar, oteller ya da benzeri her alanda pis su tesisatı için tıkanıklık giderme hizmeti verilmektedir. Ev ortamında pompa ve benzeri malzemeler ile kolay şekilde halledilemeyecek olan tıkanıklıklar özel malzeme ve makineler ile kolay bir şekilde açılmaktadır. Tıkanıklık sorununun neden kaynaklandığı, sorunun nerede olduğu gibi durumların tespiti sonrasında uygun malzemeler ile açma işlemi uygulanmaktadır. Giderler için tıkanıklık açma işleme sistemin sorunsuz bir şekilde işlediğinin anlaşılmasına kadar devam etmektedir. Sistem sorunsuz çalışana kadar işlem yürütülmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra gider açma işlemi sonlandırılabilmektedir. Tıkanıklığı açılmış olan giderlerin bol su dökülerek normal şekilde çalışıp çalışmadıkları kontrol edilmektedir.

Giderler İçin Kolay Açma Hizmeti
Gider açma hizmeti farklı alanlarda uygulanabilmektedir. Lavabolar, alafranga ya da alaturka tuvaletler, küvet ve duşa kabinler ve diğer pis su alanları için açma işlemleri uygulanabilmektedir. Özel makine ve malzemeler ile hizmet sunularak işlemlerin daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Giderlerin içerisindeki tıkanıklık sebepleri belirlenerek açma işlemi gerçekleştirilmekte ve pis suyun doğru şekilde iletilmesi sağlanmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan gider açma hizmeti ile günün her saati ya da tatil günlerinde bile işlem yapılabilmektedir. Sorun yaşadığınız her an gider tıkanıklığı açma hizmeti ile işlemler yapılmakta ve tıkalı olan alanlar kolay bir şekilde açılmaktadır.