bootstrap theme

ARIZA ÇÖZÜM MERKEZİ

Yapılardaki su tesisatı ile alakalı tüm arızaların tepiti ve onarımı için çalışıyoruz. Gelişmiş cihazlar ve tecrübeli personellerimiz 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Garantili Su Kaçağı Bulma

Garantili Su Kaçağı Bulma Hizmetleri
Yapıların en büyük sorunlarından birisi olan su ve nem izolasyonu kaliteli borularla sağlanmalıdır. Ancak en modern ve dayanıklı olan borular bile kullanılarak zaman içerisinde çeşitli şekillerde su kaçağı ortaya çıkabilmektedir. Su kaçağının ortaya çıktığı durumlarda oldukça büyük problemler buna eklenmektedir. Bir taraftan duvarların boyası ve yapısı kavlamakta diğer taraftan zemin kaplamaları yerinden oynamaktadır. Hemen müdahale edilmesi gereken su kaçakları ancak firmamız gibi kaliteli teknik ekipler tarafından yerine getirilmelidir. Böylece ekstra masraf çıkartmadan su kaçağının kolayca tespit edilmesi söz konusu olacaktır. Bu noktadan hareket eden firmamız garantili su kaçağı bulma uygulamalarını müşterilerimize sunmaktadır.

Garantili Su Kaçağı Bulma Uygulamaları Nasıl Yapılır?
Eğer evinizde veya işyerinizde ki su kaçaklarının ekstra masraflar çıkartmadan sağlam olan duvarların ve boruların deformasyona uğratmadan gidermek istiyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz. Çünkü biz garantili su kaçağı bulma çözümleri sunmaktayız. Böylece su kaçağı nerede olursa olsun firmamızın teknik kadrosu modern kaliteli cihazlarla birlikte çok kısa bir süre içerisinde tespitte bulunabilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için firmamızın bünyesinde çok farklı yöntemler devreye girmektedir. Bu yöntemlerin başında en etkili olan uygulamalardan birisi akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespit edilmektedir.
Böylece su kaçağının olduğu bölgelere yerleştirilecek olan cihazlar sayesinde kısa bir sürede tespit yapılabilmektedir. Yine garantili uygulamalarımız arasında yer alan ve özellikle pis su gider borularındaki sızıntıları bulan kamera sistemi de oldukça beğenilmektedir. Atık su borusuna yerleştirilecek olan kamera sayesinde sıfır hata payıyla kaçaklar tespit edilebilmektedir. Farklı bir uygulamada daha derinlerdeki su kaçaklarının tespiti için devreye girmektedir. Termal kamera dediğimiz yöntemde sızıntı olan bölgeler termal kamera üstünde görüntülenebilmektedir.

En Ekonomik Garantili Su Kaçağı Bulma Çözümleri
Kurumumuz plastik metal borularda en yeni tesisatlardan en eski tesisatlara kadar her türlü yapıda garantili su kaçağı bulma çözümlerini sizlere sunabilmektedir. Son derece modern uygulamalarla birlikte sunmuş olduğumuz bu hizmetimiz için oldukça uygun rakamlar talep etmekteyiz. Böylece kısa bir sürede sizin için problem olan su kaçakları ortadan kaldırılmış olacaktır.